PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049489}

Antracyt

Anthracite
6,0 1 917
ocen
6,0 10 1 1917
Antracyt
powrót do forum serialu Antracyt

SI znacznie lepiej zastępuje lektora od tej Pani do której naprawdę nic nie mam . Po prostu Netflixie z jakichś przyczyn tylko Czubówna i potem długo długo nie ten poziom

ocenił(a) serial na 9
PabloPicasso

Wogole mi nie przeszeszkadza lektor. Zawsze mozna napisy wlaczyc

ocenił(a) serial na 3
katrina1984

Problemem jest tu nie gówniana lektorka tylko idiotyczne postacie kobiece.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jan_Nowak_606

Na platformie ocenia się film a nie robi się pokaz samcy alfa jak bardzo nienawidzi się kobiet

Fakis_Love

Miałem na myśli " Baby są jakieś inne" jeżeli chodzi o platformę oceniającą filmy

Fakis_Love

Przepraszam bardzo ale kim ty jesteś żeby nam mówić, że czegoś nie możemy pisać? Pięknie każdy pisał w temacie.

2076

Dokładnie, każdy może mieć swoje zdanie i je wyrazić od tego jest wolność słowa Fakis chyba pogięło pod kopułą

Fakis_Love

Twoje feministyczne uwagi Fakis są tak żenujace że aż się zastanawiam czy jakiejś psychotraumy nie doznałaś że wyjeżdżasz z tekstem o nienawiści do kobiet? Zamiast pluć jadem o samcach alfa polecam refleksję nad własnym stanem i odzywkami z niego wynikającymi

PabloPicasso

"Baby są do niczego" ktoś napisał. Bardzo często na tym portalu pojawiają się nienawistne komentarze wobec kobiet. Nie spotkałam się, aby ktoś tak pisał o mężczyznach.

katrina1984

Ale pierd*olisz. Ta kobieta lektor jest tragiczna i jako kobieta też często odpuszczam różne produkcje właśnie przez nią. I nie, nie mam ochoty skupiać się na napisach zamiast na obrazie.

ocenił(a) serial na 6
PabloPicasso

Wiesz mnie bardziej niż jej głos przeszkadzają błędy językowe. "Ukamieniował" zamiast "ukamienował" jest dla mnie zdecydowanie większym problemem, bo ktoś to z błędem klepnął i niewiedza się szerzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones